Java szoftverfejlesztő

A Rubin Informatikai Zrt. telekommunikációs területen használt szoftver termékéhez kapcsolódó műszaki-fejlesztési feladatainak ellátására keres munkatársat Java szoftverfejlesztő munkakörbe.

Feladatok:

  • Telekommunikációs rendszerek, alkalmazások tervezési, továbbfejlesztési feladatinak ellátása
  • Részvétel nagy rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében
  • Részfeladatok tervezése, implementálás és fejlesztői tesztelés

Elvárások:

  • Java nyelv ismerete, J2EE környezet
  • Oracle SQL és PL/SQL ismeret
  • Felsőfokú szakmai végzettség Informatika vagy villamosmérnöki területen és / vagy többéves programozói gyakorlat
  • Angol szakszövegek olvasása

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben vagy telekommunikációs területen szerzett fejlesztői tapasztalat
  • C / C++ nyelv ismerete
  • Releváns fejlesztői gyakorlat JavaScript + Spring vagy ezekkel összehasonlítható fejlesztési környezetben
  • Gyakorlati tapasztalatok SOA környezetben (SOAP, REST), AJAX, JSON, XML, HTML5

Amit mi kínálunk:

  • Kiváló szakemberekből álló, fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Vonzó jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területe(i):

  • IT fejlesztés / Telekommunikáció
  • Szoftverfejlesztés

Fizetés:

  • Megegyezés szerint

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a karrier@rubin.hu email címre!