Szoftvertesztelő

A Rubin Informatikai Zrt. telekommunikációs területen használt szoftver termékéhez kapcsolódó tesztelési feladatainak ellátására keres munkatársat szoftvertesztelési munkakörbe.

Feladatok:

  • Telekommunikációs rendszerek, alkalmazások szoftverfejlesztésének támogatása
  • Részvétel nagy rendelkezésre állású rendszerek fejlesztési követelményeinek felmérésében, a követelmény specifikáció validálásában
  • A szoftverfejlesztésekhez kapcsolódóan megfelelő minőségű és mennyiségű tesztek készítése

Elvárások:

  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, ügyfél-orientált munkavégzés
  • Forráskezelő rendszerek használata (SVN)
  • A cég belső működésének megismerése és betartása
  • Céges tesztelési módszerek, Pythonos keretrendszer megismerése, használata
  • Angol szakszövegek olvasása

Előnyt jelent:

  • ISTQB képesítés
  • Hálózati protokollok ismerete (TCP/IP, HTTP(S), SNMP, ICMP, SOAP)
  • Python vagy  C / C++ nyelvek ismerete
  • Nagyvállalati környezetben vagy telekommunikációs területen szerzett tesztelői tapasztalat
  • Unix rendszerek programozói, rendszergazdai szintű ismerete

Amit mi kínálunk:

  • Kiváló szakemberekből álló, fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területe(i):

  • IT fejlesztés / Telekommunikáció
  • Szoftverfejlesztés

Fizetés:

  • Megegyezés szerint